Paslanmaz Su Depoları

PASLANMAZ SU DEPOSU

Günümüzde, özellikle de büyük bina ve yerleşkelerde, su ihtiyacının her zamankinden fazla olduğu yapılarda suyun olmaması, kesilmesi gibi tatsız durumlar yaşanması, günlük hayatı büyük ölçüde aksatır. Böyle bir durum karşısında ise paslanmaz su deposu ortaya çıkar.

Su depolarımız, gerektiği gibi sağlıklı, koku yapmayacak ve mikrop üretmeyecek şekilde büyük bir titizlikle üretilmişlerdir. Hijyen ve rahatlık bizim için en önemli husustur. Müşteri memnuniyeti için rahat temizlenmesi mümkün su tankları üretimi için yapılan çalışmalar sonucu temizlemesi de kullanması kadar kolay su tankları yapıldı.

Kaliteli ve paslanmaz saclarla üretilen su tanklarımız, hayatın her alanında ve her anında muhtaç olduğumuz suyu en hijyenik ve sağlıklı şekilde depolamayı amaçlar. Çok çeşitli büyüklük ve türdeki su depoları için her geçen gün daha fazla çalışan işçilerimiz en iyi hizmeti sunmayı başardılar. Alacağınız su tankından memnun olmanız hepimizin gülümsemesine vesile olacaktır.

Paslanmaz su deposu fiyatları ise tabi ki depoların hacmine, ağırlığına, büyüklüğüne ve kalitesine göre değişiklikler gösterecektir. Kullanacağınız alana en uygun su deposu için yapacağınız tespit ve araştırmalar sonucunda belirlenecek olan fiyat ta kesinleşecektir. Eğer tonlarca suyu depolayacaksanız yüksek meblağları gözden çıkarmalısınız. Ancak istediğiniz, eviniz için, arabanız için veya günlük olarak kullanacağınız herhangi bir alan için bir su tankı ise de fiyat aralığı o kadar düşecektir.

PASLANMAZ SU DEPOLARI

Firmamız kendi bünyesinde paslanmaz su deposu imalatı yapmaktadır.

Modüler su deposu pratik montajı hijyen sağlaması estetik görünüşü ve ekonomik fiyatları sayesinde tüm ihtiyaç sahiplerinin

yoğun bir şekilde kullandığı bir üründür.

ÜRÜNLERİMİZ

1. paslanmaz modüler su deposu

2. paslanmaz silindir su deposu

3. paslanmaz prizmatik su deposu

Üretimimiz olan paslanmaz su deposu TSE kalite belgesine sahiptir.

Ayrıca paslanmaz su depoları ve diğer su depolarının kullanıldığı her yerde kullanılabilinir

İlgili Alanlar:

Modüler Su Deposu, ve Prizmatik Paslanmaz Su tankı,gıda gilikoz meyve suyu süt Mazot Deposu,

Endüstriyel Sanayi, Gida ve Kimyasal Sivi Depolama tanklari.

Bir cevap yazın