paslanmaz krom çelik su deposu fiyatları

Paslanmaz Çelik Su Deposu

                                Paslanmaz Çelik Su Depoları

 

Depolar konut, işyerleri fabrikalarda hizmet veren insan hayatını kolaylaştıran kolaylaştırdığı kadar da standartları yüksek ürünler olmalıdır. Temel kullanıcı insan olan tüm ürünlerde sağlık koşullarına uygunluk vermeli dayanıklı kullanım ömrü uzun olmalıdır.Firmamız kullandığı malzemenin garantisini verebilen bunu müşteriye sunan depo üretiminde tek ve kalıcı olmayı hedeflemektedir.

 

Sağlık ve hijyeni temel alan üretim standartlarına uygun malzemesinde kalitesinden ödünvermeyen firmamız paslanmaz ürünlerde lider olmayı hedeflemektedir.  Farklı ebat ve boyutlarda üretilen paslanmaz ürünlerde paslanmaz çelik kullanılmaktadır. Üretimden pazarlamaya kadar eğitim almış personel üretimde çeliği çok iyi analiz edebilecek eğitimi almış olup montaj ve kurulumdan sorumlu personel ise ürünün pazarlama ayağını oluşturmaktadır.

 

Paslanmaz depo üretiminde amaç uzun ömürlü güvenle kullanabilecek ürünü müşteriye sunmaktır.  Ürünlerde paslanmaz çelik, galvaniz saç,çelik üzerine saç kaplama malzemesi kullanılmakta olup ortaya çıkan depolar tüm sağlık standartlara uygunluk özelliğine sahiptir.

 

Paslanmaz su deposu kullanımında tüm hizmeti veren firma daha sonraki süreçte müşteri potansiyelini takip etmekte olup satılan ürünlerde garantide verilen süreyi de takip etmektedir.  Bu süreden önce ürün kullanımındaki arıza farklı şikâyetleri değerlendirip gereken hizmeti ücretsiz vermektedir. Ürünlerinde farklı model ve ebatlarıda müşteriye sunan firma modüler su deposu,paslanmaz çelik su deposu, modüler paslanmaz çelik su deposu gibi ürün seçeneklerine sahiptir.  Prizmatik depolar fazla geniş kullanımalanına sahip olup yerleşim birimlerinde kullanılır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın