Paslanmaz Çelik Depo

Paslanmaz Çelik Depo

Paslanmaz çelik depolar, imalat ve gıda sektörlerinde ve su depolamada kullanılan depolardır. Sanayide, paslanmaz depo katı ve sıvı malzemelerin karıştırılmasında ve saklanmasında kullanılır. Gıda sektöründe ise her türlü sıvı veya katı gıda maddelerinin hazırlanması, saklanması ve dağıtılmaları aşamalarında paslanmaz depolara ihtiyaç duyulur.

 

Su depolama işleri için ise paslanmaz ürünler kullanmak şarttır. Ahşap su depolarının ömrü az ve temizliği zor olmaktadır. Ayrıca ahşaba özel şekiller vermek çok daha zordur. Bu bakımdan su depolarının yoğun olarak kullanıldığı alanlarda paslanmaz su deposu tercih edilmektedir.

Bu depolar yüksek kalitede krom ve nikel karışımları kullanılarak üretilir. Şekillendirme de bu alaşımla kolaylıkla yapılır. Silindir, kare ve dikdörtgen gibi depolar üretilebilir. Büyüklükler de isteğe göredir. Talep halinde yerinde montaj yapılabilen depolar da üretilmektedir. Bu depolar gerekli eklemelerle istenildiği ebatlarda yerinde montajla hazırlanmaktadır.

 

Ülkemizde birçok evin kendi su kaynakları mevcuttur. Bu kaynaklara uzun ömürlü depo ihtiyacı paslanmaz depolarla sağlanabilir. Ayrıca şebeke suyuna bağlı ev, apartman ve iş yerlerinin su kesintilerine karşı alabileceği mükemmel bir çözümdür.

Bir hafta bile kesinti olsa depo suyu büyük bir apartmanı idare edecek kapasiteye sahiptir. Su deposu, su kesintilerinden oluşabilecek sağlıksız koşulları ortadan kaldırır, imalathanelerde işlerin aksamasına engel olarak maddi zararların önüne geçer. Bu bakımdan su deposu alırken ihtiyaçların, kullanım amacının göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Paslanmaz çelik depo fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

 

Bir cevap yazın