Karaca Metal - Kaliteli Paslanmaz Çelik Su Depo, Tankı

Çeşitli Boyutlarda Kaliteli Paslanmaz Su Depoları

Birbirinden farklı boyutlarda ve ölçülerde tüm müşteriler adına kaliteli çözümlerle üretilen paslanmaz depo çeşitleri oldukça fazladır. Kullanılma alanlarına göre değişiklik gösteren bu su depoları ayrıca çok uzun bir süre kullanım hizmeti vermektedir. En önemlisi ise insan sağlığı her daim ön planda tutularak kaliteli malzemeler ile tasarlanmaktadır.  Bu sayede birçok değişik su depo çeşitleri üretilebilir. Uzun ömürlü olmaları amacı altında ise paslanmaz çelik kullanılmaktadır.

 

Kaliteli Su Deposu Üretmek Bizim İşim İşimiz !

Ayrıca tasarlanan her ürün gıda tüzüğüne uygun olarak üretilmektedir. Paslanmaz ve yaşlanmaz. Güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır ve bu da insan sağlığı noktasında ayrı bir koruma sunmaktadır. Kurulma bölgelerine ya da amaçlarına göre birbirinden farklı su tankı çeşitleri mevcuttur. Bunlar arasında yağmur suyu hasadı yapmak maksadı taşıyan su depoları, toprak altına yerleştirilen depo çeşitleri ve yerinde montaj depolar ile son teknoloji ürünü olan modüler su deposu ürünleri tüm müşterilerin isteklerine bağlı olarak üretilmektedir.

 

 Her Kısmı Adına Yüksek Bir Kalite

Hızlı ve kaliteli bir üretim, çevreye dost ve yüksek bir kalitede üretilen bütün paslanmaz su tankları için en önemlisi insan sağlığı öncelik olarak alınarak üretimleri yapılmaktadır. Her müşteri isteğine göre değişik ölçü ve boyutlarda üretimleri sağlanan birbirinden farklı su tankları için kaliteli çözümler sunulmaktadır. Litre ile ölçülen ürünlerden tonlarca suyu taşıyan ürünlere kadar birçok farklı su depolama tankı çeşitleri üretimleri yapılmaktadır. Bu yüksek kapasiteli depoların her kısmı detaylı olarak incelenmekte ve dayanıklı ve sağlıklı ürünler olarak müşterilere teslim edilmektedir. Üstelik tüm ürünler yeteri miktarda hafiftir ve farklı dış etkenlere karşı uzun süreli koruma sağlamaktadır.

Özel depo siparişleriniz için Telefon numaramız: 0262 658 16 71