PASLANMAZ SU DEPOSU

Paslanmaz mamüller alanında 1987’den beri tecrübe ve uzman ekip kadrosuyla kaliteyi, müşteri memnuniyetini, hızlı hizmeti sizler için kendimize ilke edindik.

Paslanmaz su deposu, su depolamak için kullanılan, paslanmaz metalden imal edilen bir konteynırdır. İnsanoğlunun su depolarına duyduğu ihtiyaç, medeniyetin kendisi kadar eskidir. Paslanmaz su depoları, birçok uygulamada, içme suyunda, sulama tarımında, yangın söndürme, tarım çiftçiliğinde, hem bitkilerde hem de hayvancılıkta, kimyasal üretimde, gıda hazırlamada ve diğer birçok kullanımda kullanılmak üzere depolamak için kullanılmaktadır.

PASLAMAZ KATI,SIVI,GAZ DEPOLARI

İlk yatırım masrafları yüksek olmakla birlikte suyun depolanması için en ideal su deposudur.

Çok uzun ömürlüdür, zaman içerisinde paslanma, çürüme söz konusu değildir.

Paslanmaz saçın özelliğinden dolayı kullanıldığı süre boyunca tamamıyle temiz ve hijyenik bir ortam sağlar. İçerisindeki su daima temiz ve berrak kalır. Bu diğer maddeler içinde geçerlidir.(katı, sıvı, gaz)

İlk yatırım masrafı yüksek olmakla birlikte çok uzun ümürlüdür. Diğer tip depolarla mukayese edildiğinde uzun vadede yatırım açısından ucuz ve kalıcı yatırımdır.

Metalik yapısından dolayı içerisinde mikrop, mantar, yosun üreyemez ve içerisine haricen giren bu tür maddeler yüzeylerde tutunamaz ve barınamaz. Su ile temasa rağmen korozyona maruz kalmaz. Kısacası paslanmaz metal, açık hava şartlarında da kovozif maddelerin etkisine ve yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır.

Görünümü estetiktir. Her türlü mahalde rahatlıkla kullanılabilir ve depolanabilir. Paslanmaz depolar rahatlıkla bina dışında da kullanabilir, güneş ışınından ve dış hava şartlarından etkilenmez, aynı zamanda da estetiktir. Paslanmaz depolar monoblok tam parçalı olarak imal edilebildiği gibi, silindirik olarak da imal edilebilir. Kapı eşiği, merdiven ve asansör gibi mekanlardan geçebilecek parçalarla en dar yerlerde yerinde kaynakla monte edilebilir ve kullanılabilirler. Bizi diğer su depolarından ayıran en önemli fark; parçalar halinde nakledilerek, kullanılacağı yerde birleştirilebilmesidir.

Paslanmaz metali diğer metallerden ayırt eden unsurlar kendisini oluşturan alaşımın içinde gizlidir. Paslanmaz metalin dayanıklılığı, farklı kullanım alanlarındaki kalitesi, görüntüsünün güç ve şıklığı tüm dünyada giderek artan bir itibar kazandırmıştır ona…

Bir cevap yazın