Belediye Yönetmeliklerine Uygun Paslanmaz Su Deposu

Paslanmaz su deposu , toplum sağlığını etkileyen faktörler arasında önemli bir etmendir.Çünkü paslanmaz su depoları bir çok kurumda içme suyu deposu yada temiz su deposu olarak kullanıldığı gibi paslanmaz su tankı olarak adlandırılan daha küçük hacimdeki paslanmaz su deposu modelleri de bu grupta yer almaktadır.

Örneğin Kaski Su deposu kontrol ve denetim yönetmeliğinde aşağıdaki şu noktaya değinmiştir.

Deponun hidrofor bağlantısı dışında boşaltma tesisatı olmalıdır. Bu boşaltma tesisatı borusu deponun yan taraflarında değil alt tarafında olmalıdır. Depoya % 2 veya % 3’ lük eğim verilmeli ve bu eğimin de boşaltma borusuna doğru verilmelidir.

Karaca metal paslanmaz su deposu üretiminde montajında belediyelerin yada resmi kurumların standartlarına uygun paslanmaz su deposu imalatı yapmaktadır.Özel talepleriniz doğrultusunda üretim yapma kabiliyetine sahip olan firmamız paslanmaz dikey depo, paslanmaz yatay depo ve paslanmaz modüler depo ihtiyaçlarınıza a dan z ye özel üretim çözümler sunmaktadır.Üretimini yaptığımız ürünlerin her türlü teknik desteğini alabilimek için firmamıza ulaşmanız yeterli olacak.

Farklı taleplerde ki paslanmaz su deposu yada paslanmaz su tankı üretimi ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü sunmaktayız.